DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Prof. Vladimír Kosil :   Z mých deníků

rok 1972 - smolný rok

Vítejte na stránce kosil.websnadno.cz v sekci rok 1972 - smolný rok

Pozn.: Ve svých denících uváděl prof. Kosil u jmen většinou pouze příjmení. Na úvodních stránkách jednotlivých sekcí jsou u osob, jejichž údaje šly v různých zdrojích dohledat, uvedena celá jména s nejvyššími dosaženými tituly, aby nedošlo k záměně. Všem ostatním se omlouváme.Oponentura KPP okresu Ústí nad Labem.
Zemřel Hrůza /Prof. Dr. techn. Ing. Jan Hrůza, CSc., *13.1.1906/.
Trnková z MŠ - ostrá urgence rukopisu učebnice - vypadne z plánu, vzala na vědomí.
Zpráva koordinátora VÚ VI-4-1.
Obhajoba kandidatury Eaquba (výborná).
15.2. těžký úraz -
tříštivá zlomenina kosti a kloubního krčku mezi ramenem a krkem, nutná operace.
Obhajoba kandidatury Damašky /Ing. Jaromír Damaška, CSc., *1928-2007/, na vědecké radě agronomické fakulty (VR AF) projednán návrh na mř. profesora Knopa /Prof. Ing. Karel Knop, DrSc., *1932-1985/.
Kandidatura Matousche /Ing. Ota Matousch, CSc./ a Zvárové /Č.Budějovice/.
Na katedře oslava 74. narozenin.
Odjezd do Litomyšle, v červenci operace kýly. Návrat do Prahy až 19.9. se Svobodou /Doc. Ing. Václav Svoboda, CSc./. V Ruzyni obhajoby Mouchová, Petříková, Hudlička, Frančík, Tomajer, Kopecký.
U Pelíška /Prof. Ing. Josef Pelíšek, DrSc., *1909-1993/ valné shromáždění Pedologické sekce SVZLP, znovu zvolen předsedou.
Studium doktorských prací Jonáše /Prof. Ing. František Jonáš, DrSc./ a Jurči /Prof. Ing. Vladimír Jurča, DrSc., *1928/.

Kandidatura Sisáka a Abbida.
KPP o Svitavy.
Úmrtí prof. Stejskala /Prof. RNDr. Jan Stejskal, DrSc., *1902/.
V Liblicích valné shromáždění Čs. Společnosti pro vědy zemědělské, lesnické, veterinární a potravinářské - SVZLP (referát můj, Čečetky a Němečka /Prof. RNDr. Jan Němeček, DrSc., *1928-2013/). Předsedou zvolen Hron /Prof. Ing. František Hron, DrSc., *1921-2006/.
Kandidatury P. Nováka /Ing. Pavel Novák, CSc., *1936/, Suchánkové, Gunara.
Zasedání Federální komise a vědecké rady Ústavu pro průzkum zemědělských půd (VR ÚPZP) - moje dvě oponentury - Svitavy a Kalendova /Ing. Miloslav Kalenda, CSc./ závěrečná zpráva (ZZ) Komplexního průzkumu zemědělských půd (KPZP) krajů a ČSR.
V Brně obhajoba ZZ Pelíška.

Výpis z deníku z roku 1972 - viz modrý odkaz:

 

  • © Veškerý textový i multimediální obsah na těchto webových stránkách podléhá autorským právům. Kopírování, reprodukce a šíření tohoto obsahu či jeho částí jakýmkoli způsobem bez vědomí a svolení administrátora webu je zakázáno. Citace krátkých výňatků pro referenční účely je povolena, jestliže je doprovázena uvedením zdroje (v případě webových stránek klikatelným odkazem). Sdílení a šíření hyperlinku (odkazu) NENÍ porušením těchto práv.